Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://mcis.fundacjamanufakturaemocji.pl.

Właścicielem witryny jest Fundacja Manufaktura Emocji z siedzibą Os. Wysokie 10/40, 31-319 Kraków, KRS: 0000816094

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Jeśli wyślesz do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego, twój adres poczty elektronicznej zostanie zapisany i wykorzystaniu tylko i wyłącznie w celu odpowiedzi na twoje zgłoszenie.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Nie dzielimy się danymi!!!

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane są przechowywanie bezterminowo w celu skutecznego prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli skorzystałeś z formularza kontaktowego możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.